Copyright © 2019 Fine Fleece Shetland Sheep Association. All Rights Reserved.

Midwest Shetland Sheep Breeders Association Show (MSSBA)

 

 

Midwest Shetland Sheep Breeders Association Show

2017 Results

EffEntry Form                     

Youth Showmanship (5 & under)

1st Sheridan MacGillivray

2nd Landon Bartels

3rd Clara Cox

Youth Showmanship (6 to 11)

1st Taite Wicke

2nd Lynden MacGillivray

3rd Tanna Brody

 

Youth Showmanship (12 to 18)

1st Phillip MacGillivray

2nd Zackary Wyss

3rd James Wicke

4th Campbell Wicke

 

Champion Showmanship

Phillip MacGillivray

 

Reserve Champion Showmanship

Taite Wicke 

Novice Exhibitor

Clara Cox

Senior Ram                                                                        

1st Russ & Terry Dukerschein-Lancien Dundee

2nd Garrett Ramsay-White Pine Nacoma

3rd Kate Stone -High Ridge Woody

4th Jon & Terry Yapp-OK Acres Elvis

Yearling Ram

1st Dwight & Lori Stephenson-Sommarang Nuuk

2nd Theresa Gygi-Under the Son Reiziq

3rd Mike & Kelly Bartels-OK Acres Mercury

4th Garrett Ramsay-White Pine Willsau                                   

 

Ram Lamb                                                                           

1st Theresa Gygi-Under the Son Calvin Klein

2nd Mike & Kelly Bartels-OK Acres Smarty Jones

3rd Russ & Terry-Dukerschein-GT Lancelot

4th Garrett Ramsay-White Pine Leego

Pair of Ram Lambs

1st Mike & Kelly Bartels-OK Acres Barbaro/Smarty Jones

2nd Russ & Terry Dukerschein-GT Lancelot/Dagonet

3rd Dwight & Lori Stephenson-Sommarang Brulee/Oman

4th Kate Cox-Inse Acres Blake/Braith                 

 

Champion Ram

Theresa Gygi-Under the Son Calvin Klein

Reserve Champion Ram 

Dwight & Lori Stephenson-Sommarang Nuuk

 

Senior Ewe                                                                         

1st Mike & Kelly Bartels-Sheltering Pines Solara

2nd Dwight & Lori Stephenson-Sommarang Lira

3rd Garrett Ramsay-White Pine Rico

4th Jim & Lori Scharlau- Allen Creek Expresso

Yearling Ewe

1st  Mike & Kelly Bartels-OK Acres Ophelia

2nd Garrett Ramsay-White Pine Lyss

3rd Theresa Gygi-Under the Son Sekka

4th Jim & Lori Scharlau-Allen Creek Black & Tan                       

 

Ewe Lamb             

1st Russ & Terry Dukerschein-GT Mirabelle

2nd Theresa Gygi-Under the Son Cachet

3rd Garrett Ramsay-White Pine Wadden

4th Jake & Sherry Brockhaus- High Ridge China Doll

Pair of Ewe Lambs

1st Russ & Terry Dukerschein-GT Garnet/Mirabelle

2nd Dwight & Lori Stephenson-Sommarang                         Ondine/Olga

3rd Debbie Powers-Shet Tu Cheyenne/Shawnee

4th Jim & Lori Scharlau-Allen Creek Milky Way/Dot

Champion Ewe

Mike & Kelly Bartels-OK Acres Ophelia

Reserve Champion Ewe

Russ & Terry Dukerschein-GT Mirabella

 

Dam & Daughter                                                              

1st Russ & Terry Dukerschein

2nd Dwight & Lori Stephenson

3rd Jim & Lori Scharlau

4th Kate Cox

Best Small Flock

1st Russ & Terry Dukerschein

2nd Theresa Gygi

3rd Kelly Bartels

4th Garrett Ramsay                                                                                       

Best Fleece on Hoof

1st Theresa Gygi-Under the Son Calvin Klein

2nd Russ & Terry Dukerschein-GT Lancelot

3rd Jim & Lori Scharlau-Allen Creek Dot

4th Debbie Powers-Shet Tu Cheyenne

EffEntry Form                       

Sue Russo-Best Colored, Spotted or Modified

1st Jim & Lori Scharlau-Allen Creek Dot

2nd Mike & Kelly Bartels-OK Acres Ophelia

3rd Debbie Powers-Shet Tu Cheyenne

4th Dwight & Lori Stephenson-Sommarang

 

Costume Class

1st Taite Wicke

2nd Sheridan MacGillivray

3rd Campbell Wicke

Supreme Champion

Mike & Kelly Bartels-OK Acres Ophelia

Reserve Supreme Champion

Theresa Gygi-Under the Son Calvin Klein

Midwest Shetland Sheep Breeders Association Show

2016 Results

EffEntry Form                     

Youth Showmanship (8 & under)

1st Lynden MacGillivray

2nd Taite Wicke

3rd Landon Bartels

4th Sheridan MacGillivray

 

Youth Showmanship (9 & older)

1st James Wicke

2nd Tanna Brody

3rd Phillip MacGillivray

4th Zackary Wyss

 

Champion Showmanship

James Wicke

 

Reserve Champion Showmanship

Tanna Brody

Senior Ram                                                                        

1st Erica Solis-Emamcipation Bruce

2nd Terry Dukerschein-Lancien Dundee

3rd Terry Yapp-OK Acres Elvis

4th Kyle Whitcomb-Little Giant Liam

 

Yearling Ram

1st Theresa Gygi-UTS Mackinaw River

2nd Garrett Ramsay-White Pine Nechtan

3rd Kelly Bartels-OK Acres Nitro

4th Erica Solis-Emancipation Washburne                                   

 

Ram Lamb                                                                           

1st Theresa Gygi-UTS Velchi

2nd Garrett Ramsay White Pine Agno

3rd Zackary Wyss-Allen Creek Cocoa

4th Mark Goucher-Good Shepherd Moe

Pair of Ram Lambs

1st Garrett Ramsay-White Pine Agno/Stans

2nd Terry Yapp-Windy Maple Chevy/Farmer

3rd Kelly Bartels-OK Acres Apollo/Sirius

4th Lori Scharlau-Allen Creek Rushford/N. Monkey                 

 

Champion Ram

Theresa Gygi-UTS Mackinaw River

 

Reserve Champion Ram 

Erica Solis-Emancipation Bruce

 

Senior Ewe                                                                         

1st Lori Stephenson-Sommarang Elise

2nd Kate Cox-Sheltering Pines Mademoiselle

3rd Kelly Bartels-OK Acres Shania

4th Meghan Namaste-Wintertime Samarkand

                     

 

Yearling Ewe

1st Theresa Gygi-UTS Tacoosh

2nd Lori Stephenson-Sommarang Maegan

3rd Garrett Ramsay-White Pine Riko

4th Garrett Ramsay-White Pine Orthia

Ewe Lamb             

1st Meghan Namaste-Wintertime Miso

2nd Sherry Ecker-Ramble N Firefly

3rd Theresa Gygi-UTS Topaz

4th Garrett Ramsay-White Pine Lyss

Pair of Ewe Lambs

1st Mark Goucher-Good Shepherd Bella/Curly

2nd Sharrie Brockhaus-High Ridge

       Curacao/Dominica

3rd Terry Dukerschein-Glen Tamarack Marble

       Cake/Spice Cake

4th Lori Scharlau-Allen Creek Ale/Wild Ride

Champion Ewe

Theresa Gygi-UTS Tacoosh

Reserve Champion Ewe

Lori Stephenson-Sommarang Elise

 

Dam & Daughter                                                              

1st Lori Scharlau

2nd Kelly Bartels

3rd Lori Stephenson

4th Clayton Mahlkuch

Best Small Flock

1st Terry Dukerschein

2nd Lori Scharlau

3rd Garrett Ramsay

4th Clayton Mahlkuch

                                                                                        

Best Fleece on Hoof

1st Theresa Gygi

2nd Garrett Ramsay

3rd Kelly Bartels

4th Mark Goucher

EffEntry Form                       

 

Sue Russo-Best Colored, Spotted or Modified

1st Meghan Namaste-Wintertime Miso

2nd Lori Scharlau-Allen Creek Cocoa

3rd Kelly Bartels-OK Acres Nitro

4th Erica Solis-Emancipation Bruce

Supreme Champion

Theresa Gygi-UTS Mackinaw River

 

Reserve Supreme Champion

Theresa Gygi-UTS Tacoosh

Midwest Shetland Sheep Breeders Association Show

2015 Results

EffEntry Form                     

Youth Showmanship                     

1st Taite Wicke

2nd Campbell Wicke

3rd James Wicke

4th Clayton Mahlkuch

 

Senior Ram                                                                        

1st  Terri Yapp-OK Acres Elvis

 

Yearling Ram

1st Erica Solis-Emancipation Bruce

2nd Kelly Bartels-OK Acres Danby

3rd Lori Stephenson-Sommarang Luca                                       

 

Ram Lamb                                                                           

1st  Debbie Powers-Shet-Tu Yarrrow                             

2nd Terry Dukerschein-Glen Tamarack Jupiter            

3rd  Meghan Namaste-Wintertime Turbulant              

4th  Erica Solis-Emancipation Washburne

 

Pair of Ram Lambs

1st  Garrett Ramsay

2nd Russ/Terry Dukerschein

3rd Lori Stephenson

4th Debbie Powers                    

 

Champion Ram

Erica Solis-Emancipation Bruce

 

Reserve Champion Ram 

Debbie Powers-Shet-Tu Yarrow

 

Senior Ewe                                                                         

1st  Mike/Kelly Bartels-Shltg. Pines Salicional              

2nd Mike/Kelly Bartels-OK Acres Shania                       

3rd  Erica Solis-Emancipation Ostara                             

4th  Lori Stephenson-Sommarang Ilena

 

Yearling Ewe

1st  Kelly Bartels-OK Acres Tiree

2nd Kelly Bartels-OK Acres Cardoness

3rd Sharrie Brockhaus-High Ridge Jasmine

4th Lori Stephenson-Sommarang Lira                       

 

Ewe Lamb             

1st  Lori Stephenson-Sommarang Maegan                  

2nd Garrett Ramsay-White Pine Iana                             

3rd  Terry Dukerschein-Glen Tam. Ganymede            

4th  Sharrie Brockhaus-High Ridge Wild Thing

 

Pair of Ewe Lambs

1st  Garrett Ramsay

2nd Erica Solis

3rd  Kelly Bartels

4th  Russ Dukerschein

 

Champion Ewe

Mike & Kelly Bartels-Sheltering Pines Salicional

 

Reserve Champion Ewe

Lori Stephenson-Sommarang Maegan

 

Dam & Daughter                                                              

1st  Mike & Kelly Bartels                                                 

2nd Lori Stephenson                                                       

3rd  Clayton Mahlkuch

 

Best Small Flock

Garrett Ramsay

Russ/Terry Dukerschein

Lori Stephenson                                                 

                                                                            

Best Fleece on Hoof

Debbie Powers

Erica Solis

Russ/Terry Dukerschein

 

EffEntry Form                       Supreme Champion

Mike & Kelly Bartels-Sheltering Pines Salicional

 

Reserve Supreme Champion

Erica Solis-Emancipation Bruce

Midwest Shetland Sheep Breeders Association Show

2014 Results

EffEntry Form                     

Youth Showmanship

Age 8 and under: McKenzie Isenhower

Age 9-14: Clayton Mahlkuch

Age 15 and up: Anna Hopkins

Champion Showmanship: Clayton Mahlkuch

 

Senior Ram

1st Kelly Bartels-OK Acres Elvis

2nd Lori Stephenson-Sommarang Hackett

3rd Denise Fulks-Boston Lake Jchen

4th Emma Hopkins-Emma's Creek Turquoise

 

Yearling Ram

1st Theresa Gygi-UTS Stilton

2nd Olivia Glenn-Shet-Tu Alladin

3rd Meghan Namaste-Wintertime Skylark

4th Terry Dukerschein-OK Acres Pluto

 

Ram Lamb

1st Lori Stephenson-Sommarang Lief

2nd Theresa Gygi-UTS Smokey

3rd Lori Stephenson-Sommarang Luca

4th Kelly Bartels-OK Acres Danby

 

Pair of Ram Lambs

1st Kelly Bartels

2nd Denise Fulks

3rd Lori Stephenson

 

Champion Ram

Theresa Gygi-Under The Son Stilton

 

Reserve Champion Ram

Lori Stephenson-Sommarang Lief

 

Senior Ewe

1st Meghan Namaste-Wintertime Alanis

2nd Kelly Bartels-OK Acres Seneca

3rd Lori Stephenson-Sommarang Jasmine

4th Lori Stephenson-Sommarang Elise

Yearling Ewe

1st Theresa Gygi-UTS Meira

2nd Joel Helge-Emancipation Ostara

3rd Erica Solis-Emancipation Cleo

4th McKenzie Isenhower-Melody

Ewe Lamb

1st Kelly Bartels-OK Acres Tiree

2nd Kelly Bartels-OK Acres Lamba

3rd Theresa Gygi-UTS Cascade

4th Meghan Namaste-Wintertime Milano

EffEntry Form                       

Form                       Pair of Ewe Lambs

1st Kelly Bartels

2nd Lori Stephenson

3rd Lori Scharlau

4th Olivia Glenn

Champion Ewe

Meghan Namaste-Wintertime Alanis

Reserve Champion Ewe

Theresa Gygi-Under The Son Meira

Dam & Daughter

1st Lori Stephenson

2nd Lori Scharlau

3rd Denise Fulks

Best Small Flock

1st Theresa Gygi

2nd Kelly Bartels

3rd Lori Stephenson

4th Lori Scharlau

Best Fleece on Hoof

1st Meghan Namaste

2nd Kelly Bartels

3rd Olivia Glenn

4th Theresa Gygi

Best Spotted, Modified or Colored Sheep

Kelly Bartels-OK Acres Danby

 

Best Shetland Head

McKenzie Isenhower-Melody

 

Costume Contest

Taite Wicke

 

Supreme Champion

Theresa Gygi-Under The Son Stilton

 

Reserve Supreme Champion

Meghan Namaste-Wintertime Alanis

Midwest Shetland Sheep Breeders Association Show

2013 Results

EffEntry Form                     

Youth Showmanship 8 yrs & under                         

1st  Olivia Glen                                               

2nd McKenzie Isenhower

 

Youth Showmanship 9-14 yrs

1st Anna Hopkins

2nd Justin Roth

3rd Clayton Mahlkuch                                                     

 

Grand Champion Youth Showmanship

Anna Hopkins

 

Reserve Champion Youth Showmanship

Olivia Glenn

 

Senior Ram

1st  Theresa Gygi-UTS Dungaree                                              

2nd Andy Fulks-Boston Lake Jahen                         

    

Yearling Ram   

1st Kelly Bartels-OK Acres Elvis

2nd Emma Hopkins-Turquois

3rd Maria Krenz-Frankie

 

Ram Lamb                                                                          

1st  Theresa Gygi-UTW Mahon                                 

2nd Meghan Namaste-Winter Sky Moose           

3rd  Erica Solis-Jean Luc                                                

4th  Meghan Namaste-SI                                             

5th  Mike Bartels-OK Acres Dodger                         

 

Pair of Ram Lambs

1st Theresa Gygi

2nd Meghan Namaste

3rd Kelly Bartels

4th  Anna Hopkins

5th Debbie Powers

 

Champion Ram

Theresa Gygi-Under The Son Mahon

 

Reserve Champion Ram

Kelly Bartels-OK Acres Elvis

 

EffEntry Form                   

Senior Ewe                                                             

1st  Meghan Namaste-Wintertime Mandalay 

2nd Kelly Bartels-OK Acres Seneca           

3rd  Terry Dukerschein-Arabesque                         

4th  Kelly Bartels-Sheltering Pines Salicional        

5th  Meghan Namaste-Wintertime Marrakesh

 

Yearling Ewe

1st Kelly Bartels-OK Acres Shania

2nd Theresa Gygi-UTS Arran

3rd Josh Krenz-OK Acres Reba

4th Debbie Powers-OK Acres Whitney

5th Meghan Namaste-Wintertime Angry Bird

 

Ewe Lamb

1st Theresa Gygi-UTW Coolea

2nd Meghan Namaste-Wintertime Wren

3rd Kelly Bartels-OK Acres Ellie Mae

4th Meghan Namaste-Wintertime Sicily

5th Justin Roth-OK Acres Perdy

 

Pair of Ewe Lambs

1st Theresa Gygi

2nd Meghan Namaste

3rd Clayton Mahlkuch

4th Kelly Bartels

5th Terry Dukerschein

 

Champion Ewe

Meghan Namaste-Wintertime Mandalay

 

Reserve Champion Ewe

Kelly Bartels-OK Acres Shania

 

Dam & Daughter

1st Terry Dukerschein

2nd Kelly Bartels

3rd Meghan Namaste

4th Clayton Mahlkuch

5th Denise Fulks

 

Best Small Flock

Theresa Gygi

 

Best Fleece on Hoof

Theresa Gygi

Kelly Bartels

Meghan Namaste

Midwest Shetland Sheep Breeders Association Show

2012 Results

EffEntry Form                     

Youth Showmanship 8 yrs & under                         

1st Noah Reisetter

2nd Clara Snow

 

Youth Showmanship 9-14 yrs

1st Elexis Isenhower      

2nd Clayton Mahlkuch 

3rd Christen Reisetter

4th Gavin Snow

 

Youth Showmanship 15-18 yrs

1st Emma Hopkins

2nd Andrew Tobey

 

Champion Showmanship

Emma Hopkins

 

Senior Ram

1st Denise Fulks-Shady Oaks Leon

2nd Andrew Tobey-GnuHampshire Beckert

3rd James Scharlau/-inwawe Highwater

 

Yearling Ram

1st Theresa Gygi-UTS Coburg

2nd Theresa Gygi-UTS Velour

3rd Emma Hopkins-Emmas Creek Hamlet

4th Emma Hopkins-Little Eagle Romeo

5th Kim Nikolai-Kimberwood Bastian

 

Ram Lamb

1st Kelly Bartels-OK Acres Ringo

2nd Theresa Gygi-UTS Fetlar

3rd Emma Hopkins-Emmas Creek Sunglo

4th Kelly Bartels-OK Acres Elvis

5th Emma Hopkins-Emmas Creek Cornflower

 

Pair of Ram Lambs

1st Kelly Bartels-OK Acres Ringo ~ Elvis

2nd Emma Hopkins-Emmas Creek Sunglo~Cornflower

3rd Elexis Isenhower-Fulks Family Johah~Luke

4th Denise Fulks-Fulks Family Pharoah~Eli

5th Noah Reisetter-Windy Z 0549~0548

 

Grand Champion Ram

Theresa Gygi-Under The Son Coberg

 

Reserve Champion Ram

Kelly Bartels-OK Acres Ringo

 

Senior Ewe

1st Gavin Snow-Sommarang Elise

2nd Garrett Ramsay-Sheltering Pines Classique

3rd Kelly Bartels-Sheltering Pines Salicional

4th Denise Fulks-UTS Contessa

5th James Scharlau-Allen Creek Carmel

 

 

 

EffEntry Form                   

Yearling Ewe

1st Kelly Bartels-OK Acres Seneca

2nd Denise Fulks-Fulks Family Sophia

3rd Theresa Gygi-UTS Sateen

4th Corinne Rasso-Crosswinds Athena

5th Alicia Becker-Bluff Country Kahlua

 

Ewe Lamb

1st Andrew Tobey-Tobeys Mounds

2nd Kim Nikolai-OK Acres Mariah

3rd Anna Hopkins-Annas Fluff Lavender

4th  Kelly Bartels-OK acres Shania

5th  Kelly Bartels-OK  Acres Santana

 

Pair of Ewe Lambs

1st Kelly Bartels-OK Acres Santana~OK Acres Shania

2nd Garrett Ramsay-White Pines Eureka~White

        Pines Nicollet

3rd Anna Hopkins-Emmas Creek Flamingo~Annas

       Fluff Lavender

4th Christian Reisetter-Windy Z Saffire~Snowball

5th Denise Fulks-Fulks Family Laurel~Fulks Family

       Hannah

 

Champion Ewe

Gavin Snow-Sommarang Elise

 

Reserve Champion Ewe

Garrett Ramsay-Sheltering Pines Classique

 

Dam & Daughter

1st Kelly Bartels-Sheltering Pines Salicional

      ~Sheltering Pines Temperance

2nd James Scharlau-Minwawe Miss Dixie~Allen

        Creek Fiona

3rd Denise Fulks-UTS Contessa~Stesha

 

Best Small Flock

1st Kelly Bartels

2nd Theresa Gygi

3rd Garrett Ramsay

4th Elexis Isenhower

5th Denise Fulks

 

Best Fleece on Hoof

Anna Hopkins-Little Eagle Romeo

 

Supreme Champion

Theresa Gygi-Under The Son Coberg

 

Reserve Supreme Champion

Gavin Snow-Sommarang Elise

Midwest Shetland Sheep Breeders Association Show

2011 Results

EffEntry Form                     

Youth Showmanship

1st Clayton Mahlkuch-Alabama Young Handler Award

2nd Elexis Eisenhower-Leon

3rd Clara Snow-Sommarang Ivy

4th Gavin Snow-Sommarang Isaac

5th Tori Gygi-S'more Samba

 

Senior Ram

1st Lori Stephenson-FirthofFifth Avyt

2nd Juliann Budde-Windy Acres Hickory

3rd Andy Fulks-Boston Lake Jchen

4th Corinne Rasso-Sommarang Gilroy

5th Garrett Ramsay-WhitePine Levi

 

Yearling Ram

1st Meghan Namaste-Wintertime Grasshopper

2nd Lori Stephenson-Sommarang Hackett

3rd Garrett Ramsay-WhitePine Flo Rida

4th Tori Gygi-UnderTheSon Gunpowder

5th Andrew Tobey-Tobeys Sampson

 

Ram Lamb

1st Theresa Gygi-UnderTheSon Velour

2nd Tori Gygi-UnderTheSon Tarlatan

3rd Theresa Gygi-Dungaree Dungaree

4th Garrett Ramsay-WhitePine Miro

5th Lori Stephenson-Sommarang Innis

6th Lori Stephenson-Sommarang Ian

 

Pair of Ram Lambs

1st Tori Gygi-UnderTheSon Tarlatan~UnderTheSon Cendal

2nd Lori Stephenson-Sommarang Ian~Sommarang Innis

3rd Garrett Ramsay-Nesse's Monster Mash~Nastro Azuro

4th Kelly K Bartels-OK Acres Cadillac~OK Acres Sawyer

5th Maegan Snow&family-Sommarang Isaac~Sommarang Ivar

 

Champion Ram

Lori Stephenson-Firth of Fifth Avyt

 

Reserve Champion Ram

Theresa Gygi-Under the Son Velour

 

Senior Ewe

1st Kelly K Bartels-Sheltering Pines Salicional

2nd Karen Valley-Winter Sky Marrakech

3rd Theresa Gygi&Tori Gyg-UnderTheSon Tralee

4th Maegan Snow&family-Sommarang Elise

5th Lori Stephenson-Sommarang Farrah

EffEntry Form                   

Yearling Ewe

1st Theresa Gygi-UndertheSon White Lilac

2nd Tori Gygi-S'More Samba

3rd Theresa Gygi-UnderTheSon Assam

4th Garrett Ramsay-WhitePine Nivea

5th Andy Fulks-WhitePine Regina Spektor

 

Ewe Lamb

1st Andy Fulks-Fulks Family Sophia

2nd Meghan Namaste-Wintertime Vanity Fair

3rd Corinne Rasso-Crosswinds Athena

4th Kelly K Bartels-OK Acres Vienna

5th Theresa Gygi & Tori Gygi-UnderTheSon Sateen 6th Kim Nikolai-Kimberwood Magic

 

Pair of Ewe Lambs

1st Lori Stephenson-Idelle~Irene

2nd Maegan Snow&family-Isla~Ingrid

3rd Kelly Bartels-OK Acres Vienna~OK Acres Seneca

4th Garrett Ramsay-White Pines Saigons Special

         ~ White Pines Saku

5th Penny Becker-Tia~Kahlua

 

Champion Ewe

Kelly K Bartels-Sheltering Pines Salicional 

 

Reserve Champion Ewe

Karen Valley-Winter Sky Marrakech

 

Dam & Daughter

1st Karen Valley-Mandalay,Marrakech

 

Best Small Flock

1st Kelly K Bartels-OK Acres Cadillac, ewe~OK Acres Vienna, ewe~Sheltering Pines Salicional

 

Best Fleece on Hoof

1st Karen Valley-Winter Sky Mandalay

2nd Meghan Namaste-Wintertime Vanity Fair

3rd Theresa Gygi & Tori Gygi-Velour

4th Lori Stephenson-Sommarang Irene

 

Supreme Champion

Kelly Bartels-Sheltering Pines Salicional

 

Supreme Res Champion

Lori Stephenson-Firth of Fifth Avyt

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now